Oryginalne oprogramowanie Norton bezpośrednio od polskiego dystrybutora

Nie czekaj na wysyłkę z centrali! Kup u dystrybutora w Polsce i korzystaj od razu! Będzie taniej, będzie szybciej, będzie po polsku!

Dlaczego warto kupić u nas?

Zamówienia składane na oficjalnych stronach są realizowane przez centralny magazyn, który mieści się w Holandii. Często oznacza to prawie dwa tygodnie czekania! Kupując u nas od razu możesz pobrać antywirusa ze strony i aktywować go podanym przez nas kodem. A w razie problemów z instalacją lub konfiguracją nasi klienci mogą się skontaktować z pomocą techniczną po polsku lub zamówić instalację zdalną.

Lepsza cena

Dostęp od zaraz

Pomoc techniczna – bezpłatna i po polsku

Dystrybutor Norton, Avast i AVG w Polsce

Działamy na rynku od 2001 roku. Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Norton, Avast i AVG. Kupisz u nas te same programy, co na stronach avg.com i avast.com – tyle że z dobrą ceną i realizacją zamówienia od razu. Nie ma obaw – oferowane przez nas antywirusy to pełne i legalne wersje. Wystawiamy fakturę na każdy zakup!

Dodatkowy rabat na start do 15%!

Myślisz, że na stronach producenta kupisz taniej? Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się co naprawdę znaczy dobra cena. Dzięki dużym zniżkom dla dystrybutorów możemy zaoferować ci antywirusa Avast lub AVG w korzystnej cenie.

Darmowa pomoc po polsku

Nie wiesz jak zainstalować program lub ustawić go by działał skutecznie? Nie męcz się z automatami na infoliniach i pomocą techniczną po angielsku. U nas bez problemu, po polsku, dogadasz się z pracownikiem serwisu i szybko załatwicie sprawę.

Zdalna instalacja

Nie masz czasu by zawracać sobie głowę wgrywaniem oprogramowania? Skorzystaj z naszej oferty i zamów zdalną instalację. Nasz pracownik o umówionej porze zaloguje się na twoim komputerze, zainstaluje, skonfiguruje i uruchomi program. Masz 100% pewności, że wszystko będzie działało jak należy!

Jakie korzyści da ci zakup antywirusa u nas?

Zobacz ile możesz zyskać!

OCHRONA W TLE

Zapora ogniowa – firewall

Chroni porty komputera, czyli u201ebramy”, którymi wysyłane i odbierane są dane.

Ochrona poczty elektronicznej

Przeszukiwanie wiadomości pod kątem szkodliwych załączników

Monitoring stron www

Broni przed fałszywymi stronami, chcącymi wyłudzić twoje dane (np. login do konta bankowego)

Monitoring sieci WiFi

Sprawdza, czy w ustawieniach twojej sieci nie ma luk i czy nikt nie próbuje się do niej włamać

OCHRONA ZAAWANSOWANA

100% pewności

Kupujesz u polskiego dystrybutora, obecnego na rynku od ponad 15 lat! Oferowane przez nas programy i licencje są w 100% legalne, a każdy zakup potwierdzamy fakturą.

Największy wybór

Mamy wszystkie wersje pojedynczych programów oraz pakietów, z różnymi rodzajami licencji. Możesz wybrać to, co akurat jest ci potrzebne.

Super ceny

Będąc polskim dystrybutorem mamy swobodę w kształtowaniu cen. Oferujemy duże zniżki i rabaty dla naszych klientów.

Darmowa pomoc techniczna po polsku

Gwarantujemy pełne wsparcie przy instalacji i konfiguracji zakupionych u nas programów. Serwisant pomoże ci rozwiązać problem.

Zdalna instalacja

Dajemy ci opcję zdalnego zainstalowania programu. Nasz pracownik połączy się z twoim komputerem i wykona wszystkie prace.

Program dostępny od zaraz

Kupując u nas nie musisz czekać, aż zamówienie przejdzie przez formalności i biurokrację w centrali (co zajmuje jakieś 2 tygodnie). Dostajesz swój kod aktywacyjny od ręki!

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Dedykowany opiekun handlowy

Każdy nasz klient ma swojego opiekuna handlowego, do którego może się zwrócić w każdej chwili. Opiekun pomoże dobrać program, odnowić licencję i poinformuje o aktualnych promocjach.

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!

Dwa antywirusy? Nie ma problemu!

Chcesz używać naszego antywirusa, ale korzystasz z innego? Wystarczy oprogramowanie uruchomić w trybie pasywnym, a wszystko będzie działało, jak należy.

Coś dla graczy

Koniec z wyskakującymi okienkami, które zakłócają Ci rozgrywkę. Teraz antywirus Avast i AVG ma tryb gry, zapobiegający ich pojawianiu się na ekranie.

Bezpieczna przeglądarka

Znowu jakieś dodatki zainstalowały się w przeglądarce? Z antywirusem Avast i AVG wyczyścisz je kilkoma kliknięciami.

Indywidualne konto użytkownika

Czyli wszystko pod ręką. Masz pełen wgląd w swoje urządzenia i możesz nimi zdalnie zarządzać.

Pomoc techniczna

Masz problem, nie wiesz co robić? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą polską pomocą techniczną Avast, dostępną z poziomu programu.

Kup oprogramowanie antywirusowe w CORE i łap wszystkie korzyści!

  • Niskie ceny dla nowych i stałych klientów

  • Interesujące promocje sezonowe i nie tylko

  • 100% pewności co do prawdziwości i legalności programu

  • Szybka realizacja zamówienia (bez czekania na swoją kolej)

  • Wszystkie rodzaje licencji i programów w jednym miejscu

  • Wsparcie techniczne po polsku

  • Indywidualny doradca i opiekun klienta

  • Opcja zlecenia instalacji programu ekspertom (zdalnie)

  • Ochrona jednego z najlepszych i najskuteczniejszych antywirusów

Zgarnij wszystkie korzyści już teraz!

Przejdź na naszą stronę i nie daj się wyprzedzić konkurencji. Korzystaj z wysoko ocenianego oprogramowania antywirusowego Norton, Avast i AVG już dzisiaj!

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.