Norton Secure VPN

Chroń swoje prywatne informacje, takie jak hasła, dane rachunków bankowych i numery kart kredytowych, podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi na komputerze PC i Mac lub na urządzeniu przenośnym.

Obejmuje naszą 60-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy.

Windows Icon   Apple Icon   Android Icon   iOs Icon

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Wykrywanie niebezpiecznych i niezabezpieczonych sieci

Gdy łączysz się z podejrzaną siecią Wi-Fi, automatycznie zabezpiecza ona twoje połączenie.

Dostęp w podróży

Bezpiecznie łącz się z ulubionymi witrynami i aplikacjami oraz oglądaj filmy w domu lub w podróży.

Anonimowe przeglądanie

Zachowaj anonimowość w sieci. Szyfruj dane za pomocą tunelu, który maskuje Twoje działania i nie pozwala hakerom i usługodawcom komórkowym lub internetowym na dostęp do Twoich informacji w sieci Wi-Fi.

Wyłącznik awaryjny

Aby zapewnić Twoją prywatność, automatycznie rozłączy połączenie internetowe urządzenia w przypadku utraty połączenia VPN. Tylko w systemach Windows i Android.

Tunelowanie dzielone

Chroń poufne dane i zachowaj ich anonimowość bez utraty dostępu do lokalnych usług. Tylko w systemach Windows i Android.

Polityka nietworzenia dzienników

Nie śledzimy Twoich działań online ani nie przechowujemy informacji na ich temat.

Norton 360 Deluxe

Sieć VPN + Antywirus w jednym

Norton 360 Deluxe to ochrona VPN dla maksymalnie 5 urządzeń, ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i innymi zagrożeniami z Internetu. Zawiera również funkcje kontroli rodzicielskiej i monitorowania Dark Web.

Funkcje Norton Secure VPN

  • Tunelowanie dzielone: wybierz ruch sieciowy, który chcesz zaszyfrować, taki jak bankowość internetowa i dostęp do poufnych danych medycznych. Chroń poufne treści i działania, zezwalając innym aplikacjom i usługom na bezpośrednie łączenie się z Internetem. Tylko dla systemu Windows i Android.
  • Zapewnij bezpieczeństwo połączenia: bezpiecznie łącz się z ulubionymi witrynami i aplikacjami oraz oglądaj filmy w domu lub w podróży.
  • Prywatność nawet wobec nas: zachowaj anonimowość w sieci. Szyfruj dane za pomocą tunelu, który maskuje Twoje działania i nie pozwala hakerom i usługodawcom komórkowym lub internetowym na dostęp do Twoich informacji w sieci Wi-Fi.
  • Pomóż chronić dane przed hakerami: aby zapewnić Twoją prywatność, automatycznie rozłączy połączenie internetowe urządzenia w przypadku utraty połączenia VPN. Tylko w systemach Windows i Android.

Dlaczego warto używać programu Norton Secure VPN?

Niektóre firmy udostępniające sieci VPN widzą wszystkie odwiedzane przez Ciebie witryny. Wybór godnej zaufania marki ma kluczowe znaczenie.

Program Norton Secure VPN oferuje:

Prywatność w Internecie

  • Pomaga chronić Twoją prywatność w Internecie, chroniąc Twoje dane i lokalizację przed reklamodawcami, stronami internetowymi i cyberprzestępcami.
  • Może zakłócać technologię śledzenia reklam, której reklamodawcy i inne firmy używają do śledzenia użytkowników, i pomoże wyeliminować wiele ukierunkowanych reklam pojawiających się w Internecie.

Dostęp do treści

  • Podobnie jak w domu, możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych aplikacji i stron internetowych z dowolnego miejsca.

Bezpieczeństwo Wi-Fi

  • Pozwala sprawdzać pocztę elektroniczną, korzystać z mediów społecznościowych i płacić rachunki w publicznych hotspotach Wi-Fi bez obaw, że cyberprzestępcy mogą przechwycić wysyłane i otrzymywane informacje we współużytkowanej sieci.

Prywatność i bezpieczeństwo

  • Wykorzystuje szyfrowanie na poziomie bankowym do ochrony przesyłanych informacji.

Serwery globalne Norton Secure VPN

Dzięki szybkim serwerom na całym świecie możesz zmienić swoją wirtualną lokalizację lub automatycznie wybrać najlepszy region. Nasze serwery działają dynamicznie w zależności od liczby użytkowników, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Jak wygląda współpraca sieci VPN i oprogramowania zabezpieczającego?

Sieć VPN i oprogramowanie zabezpieczające to dwa różne produkty, dostępne w ofercie NortonLifeLock.

VPN

VPN chroni prywatność przeglądanych stron internetowych i danych wysyłanych Online. Jest to szczególnie ważne w przypadku korzystania z publicznych hotspotów Wi-Fi.

Oprogramowanie zabezpieczające

Oprogramowanie zabezpieczające chroni komputery, tablety i smartfony przed oprogramowaniem destrukcyjnym i wirusami. Plany Norton 360 obejmują zarówno sieć VPN jak i zabezpieczenia oraz dodatkowe funkcje pomagające chronić urządzenia i prywatność w Internecie.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto używać sieci VPN?

Jak działa sieć VPN?

Czym jest usługa VPN?

Jak połączyć się z siecią VPN?

Jak wybrać najlepszą sieć VPN?

Jak pobrać i skonfigurować sieć VPN?

PC Mag:
Znak towarowy Ziff Davis, LLC. Na jego użycie uzyskano licencję. Na przedrukowanie materiałów uzyskano zgodę. © 2024 Ziff Davis, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

AV-TEST
Nagroda „Best Protection 2022 Award” dla Norton 360
Styczeń — grudzień 2022 r.

SE Labs
Nagroda „Best Home Anti-Malware 2023” dla Norton 360

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Wymagania systemowe

Windows Icon   Apple Icon   Android Icon   iOs Icon

Uprawnienie do funkcji Bezpieczeństwo urządzenia i Norton Secure VPN
Komputery PC, Mac, urządzenia z systemem Android oraz urządzenia iPad oraz iPhone
Norton 360 Deluxe obejmuje ochronę do 5 urządzeń